Pięć minut sławy Kingi Dębskiej. Najkrótsza przygoda z programem “Top Model”

Kinga Dębska/Fot. Instagram top model

W top model pojawiła się nowa twarz. Kim jest dziewczyna, która zajęła miejsce Nikoli Furman? Z pewnością kojarzycie tę twarz.

W poprzednim odcinku program wyjątkowo opuściły aż dwie osoby. Na miejsce Nikoli Furman, która zrezygnowała z uczestnictwa w programie dobrowolnie, trzeba było kogoś znaleźć. Jurorzy postanowili więc dać szansę Kindze Dębskiej.

Kinga była ostatnią osobą biorącą udział w bootcampie, która nie weszła do domu modeli. Dziewczyna bardzo to przeżyła. Kiedy Piróg przekazał jej tę smutną wiadomość, rozpłakała się. Michał miał jednak szansę na zrehabilitowanie się w oczach przyszłej modelki. To właśnie on na początku wczorajszego odcinka przekazał pozostałym uczestnikom informację o tym, że do gry dołącza właśnie Kinga.

Uczestnicy byli bardzo zaskoczeni tą informacją, ale przywitali ją bardzo ciepło. Jako pierwsza podeszła do niej Ania i mocno ją przytuliła. Pierwsze reakcje uczestników były optymistyczne, my liczyliśmy na podgrzanie atmosfery w domu modeli. Nikt jednak nie spodziewał się, że historia w programie zakończy się dla Kingi tak szybko.

Ponownie odpadły aż dwie osoby. Z programem pożegnał się również Rafał. Czy to nowe reguły w “Top Model”, już zawsze będą odpadać parami?