Policjanci są “dumni z bycia psem” rapują o swojej pracy. “Jestem jak skalpel co usuwa chore tkanki” [VIDEO]

DUMNY Z BYCIA PSEM . Foto: YT
DUMNY Z BYCIA PSEM . Foto: YT

Ciekawy sposób na promowania Policji wynaleźli funkcjonariusze z Opola, W tamtym roku wystartował projekt “Dumny z bycia psem”. Mundurowi z całej Polski rapują o byciu policjantem.

Pomysłodawcą tego projektu jest Piotr Chwastowski, który pracuje w Komisariacie I Policji w Opolu. Mundurowy stworzył internetowy kanał “Psy dają głos”, gdzie publikuje własne utwory odsłaniające kulisy służby. Głównym jego celem funkcjonariusza jest przede wszystkim dotarcie do młodzieży i uświadomienie jej z jakimi problemami borykają się policjanci.

Piotr Chwastowski by edukować młodzież wybrał hip hop. Jego pierwsza kompozycja “Tak sobie życia nie ułatwisz” opowiada o ustawkach i przemocy. Policjant namawia w tekście do zaprzestania bójek na rzecz spędzania czasu w o wiele przyjemniejszy sposób np. spotykając się z dziewczyną.

“Dumny z bycia psem” to akcja wspierająca Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach. Mundurowi z różnych części Polski pomogli Chwastowskiemu zrealizować kolejną piosenkę. Wszytko by wesprzeć fundację. Oczywiście teledysk nagrywali po godzinach pracy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here