Polka jako żona arabskiego szejka. Zdradza PRAWDĘ o swoim związku

Kobieta w hijabie fot. needpix.com
Kobieta w hijabie fot. needpix.com

Laila Shukri, Polka która kilka lat temu wyszła za mąż za arabskiego szejka. Mieszkająca obecnie w Emiratach Arabskich kobieta postanowiła zdradzić, jak wygląda jej życie codzienne w związku.

Pomimo, że od początku ich znajomości minęło wiele lat, to jak sama przyznaje, do dziś zadaje sobie masę pytań, na które ciężko jest znaleźć odpowiedź.

Pytanie, czy jestem księżniczką czy niewolnicą, towarzyszy mi od dawna i nadal nie znajduję na nie jednoznacznej odpowiedzi […] Sztab służących, pokojówek, kucharzy, kierowców i ogrodników dba o perfekcyjne funkcjonowanie naszego pałacu oraz jego otoczenie i to jest niewątpliwie bardzo komfortowe. Jednak ciągle towarzyszy mi ogromna presja związana z wymogami społecznymi i kulturowymi dotyczącymi mojego stroju, zachowania i stylu życia – przyznała.

Okazuje się, że czasem dochodzi również do sytuacji, w której nie chciałaby się znaleźć żadna kobieta. Laila przyznaje m.in., że jej mąż jest człowiekiem obsesyjnie zazdrosnym.

To na pewno nie jest łatwe, a kiedy do tego dochodzi jeszcze obsesyjna zazdrość mojego męża, to staje się straszliwie trudne. Wtedy nie widzi się nawet tego, że klatka jest złota, tylko widzi się grube, mocno ograniczające i raniące pręty. W świecie arabskim więzy krwi odgrywają kluczową rolę, więc kobieta, za którą nie stoi jej potężny, bogaty i wpływowy ród, jest niewątpliwie w dużo gorszej pozycji – podkreśliła.