Polka jako żona arabskiego szejka. Zdradza PRAWDĘ o swoim związku

Kobieta w hijabie fot. needpix.com
Kobieta w hijabie fot. needpix.com

Laila Shukri, Polka która kilka lat temu wyszła za mąż za arabskiego szejka. Mieszkająca obecnie w Emiratach Arabskich kobieta postanowiła zdradzić, jak wygląda jej życie codzienne w związku.

Pomimo, że od początku ich znajomości minęło wiele lat, to jak sama przyznaje, do dziś zadaje sobie masę pytań, na które ciężko jest znaleźć odpowiedź.

Pytanie, czy jestem księżniczką czy niewolnicą, towarzyszy mi od dawna i nadal nie znajduję na nie jednoznacznej odpowiedzi […] Sztab służących, pokojówek, kucharzy, kierowców i ogrodników dba o perfekcyjne funkcjonowanie naszego pałacu oraz jego otoczenie i to jest niewątpliwie bardzo komfortowe. Jednak ciągle towarzyszy mi ogromna presja związana z wymogami społecznymi i kulturowymi dotyczącymi mojego stroju, zachowania i stylu życia – przyznała.

Okazuje się, że czasem dochodzi również do sytuacji, w której nie chciałaby się znaleźć żadna kobieta. Laila przyznaje m.in., że jej mąż jest człowiekiem obsesyjnie zazdrosnym.

To na pewno nie jest łatwe, a kiedy do tego dochodzi jeszcze obsesyjna zazdrość mojego męża, to staje się straszliwie trudne. Wtedy nie widzi się nawet tego, że klatka jest złota, tylko widzi się grube, mocno ograniczające i raniące pręty. W świecie arabskim więzy krwi odgrywają kluczową rolę, więc kobieta, za którą nie stoi jej potężny, bogaty i wpływowy ród, jest niewątpliwie w dużo gorszej pozycji – podkreśliła.

6 KOMENTARZE

  1. To że mąż “szejk” jest bardzo zazdrosny i to jest trudne dla niej potrafcie konentować, ale że w co drugim polskim związku małzeńskim i nie koniecznie małzeńskim jest chorobliwa zazdrość ze strony faceta do tego dochodzi przemoc fizyczna i psychiczna… I co ważne kobieta nie ma pokojówki, kucharki, sprzataczki czy kierowcy i musi zająć się tym sama by pan i władca po powrocie był zadowolony albo i nie to już nikt nie wspomni. Polskie małzeństwa w ogromnej ilosci wypadają gorzej. A do osoby która zastanawia się ile on ma żon jest jedna odpowiedź… Zastanów się ile przeciętny polski facet ma kochanek oprócz swojej żony. Ile szacunku ma do kochanek a ile dla zony. Nawet gdyby ten szejk miał wiecej zon to była tego swiadoma…a w polskiej rzeczywistości jedna zona ładnie się słyszy a za zoną kolejka tych co na co dzień nie widać. Po drugie w krajach arabskich coraz cześciej stawiają na jedną zonę…nie koniecznie szejkowie ale zwykli faceci.

  2. Jak ładna polka ma wybór pomiędzy spokojnym ułożonym chłopakiem, a cwaniaczkiem robiący zadymy wybierze cwaniaczka, jak ma wybór pomiędzy bogatszym a biedniejszym wybierze bogatszego i faceci o tym wiedzą. Dlatego kasiasci maja ładne tępe dupodajki a spokojnym zostają odpady których już nikt nie chciał. Spokojna dziewczyna nie wybierze araba, zrobi to cwaniara a później płacz że jest niewolnicą. Dziewczyny pamiętajcie kasiasty facet z jednej miski się nie naje, znajdzie młodsza ładniejsza a wy będziecie się oklamywaly że jesteście jego jedyna krolewną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here