Prawda wyszła na jaw?! Książę William miał potwierdzić TE plotki na temat Kate!

Księżna Kate i książę William/Foto: print screen z YouTube/ Access
Księżna Kate i książę William/Foto: print screen z YouTube/ Access

Z doniesień jednego z brytyjskich tabloidów wynika, że na świat przyjdzie kolejne royal baby. “William potwierdza: czwarte dziecko w drodze!” – można przeczytać.

Już w połowie maja gazeta “New Idea” rozpisywała się o czwartej ciąży księżnej Kate. Jako dowód magazyn opublikował zdjęcia żony księcia Williama z widocznym brzuszkiem. Fotografie trafiły na okładkę.

Teraz tabloid donosi, że książę William potwierdził te doniesienia. Jednak w samym artykule zabrakło słów przedstawiciela brytyjskiej monarchii. Cytowani są jedynie “pałacowi informatorzy”. Sugerują oni, że lockdown sprzyjał “zacieśnianiu wzajemnych kontaktów w rodzinie królewskiej”. Owocem pandemii ma być kolejne royal baby.

“Uwielbia spędzać czas z dziećmi. To sprawiło, że zapragnął mieć kolejne. Oczywiście Kate temu przyklasnęła. Podziela jego punkt widzenia” – mówi cytowane przez magazyn źródło.

Jednak doniesienia te wydają się być wątpliwe. Nie ma dowodów na to, że książę William potwierdził te doniesienia. Ponadto księżna Kate po urodzeniu trzeciego dziecka jasno dała do zrozumienia, że nie chce już powiększać rodziny.