Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz ostrzega przed ZAMACHEM!

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz ostrzega przed ZAMACHEM! “Świat do czegoś się szykuje”.

Krzysztof Jackowski zdobył popularność, gdy kilka lat temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 169 tysięcy subskrypcji.

Podczas najnowszej audycji Jackowski opowiedział o swoich przemyśleniach na temat wybuchu w Bejrucie. Przypomnijmy, że w wyniku eksplozji zginęło ponad 150 osób, a około 5 tysięcy zostało rannych. Mimo to, że większość źródeł twierdzi, że wybuch w Libanie był wynikiem zaniedbań, jasnowidz nie wyklucza zamachu. Krzysztof podkreśla, że to dopiero początek prowokacji.

Ja uznaję to jako zamach, to na pewno była prowokacja. Będzie jeszcze jedna próba, wydaje mi się, że jeszcze w tym miesiącu. Wcale nie musi ona być w Libanie – powiedział.

Zdaniem jasnowidza, następna prowokacja odbędzie się wkrótce.

Druga prowokacja powinna być szybko. Kojarzy mi się słowo śluza. Chodzi o wodę. Statki, śluza… Dwa statki obok siebie i jeden oddalony trochę. To będzie druga prowokacja, która też nie zostanie podjęta, ale będzie o to pewna awantura – zapowiada.

Za trzecim razem będzie rękawica podjęta – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here