Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! “Jesienią zacznie się coś o wiele bardziej poważnego”

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz podkreślił, że czekają nas bardzo trudne chwile.

Mówiłem to od trzech, czterech lat, z dużym naciskiem, że grozi na świecie wojna poważna. Przed dużą wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać w Polsce i Europie. Tak się też dzieje. Ostatecznie w 2019 roku mówiłem, że rok 2020 będzie pierwszym rokiem działań wojennych i rok 2020 nie będzie dobrym rokiem, obedrze nas ze złudzeń – powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny nawiązał do tematu wojny. Jasnowidz uważa, że pandemia to tylko początek czegoś poważniejszego.

Ja osobiście nie mam złudzeń, że idziemy w bardzo złym kierunku. Przed nami jesień pandemiczna i obawiam się, że właśnie na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego. Nie chcę nikogo straszyć, ale tak to czuję. – dodał.

4 KOMENTARZE

  1. Tak,jesienią bedzie niedobrze,jabłka zaczna spadać bo na skutek rozdawnictwa socjalistycznych łobuzów nie bedzie miał kto ich zrywać i na nastepną wiosnę te owoce będa kosztować 12 zł.

  2. Taktyka tego pana: zasypywać ludzi negatywnymi wizjami, z tego sprawdza się (po odpowiednim naciągnięciu i interpretacji faktów)2-3 procent, wtedy w mediach powołuje się na to, co się “sprawdziło” , nagłaśnia to, i tak to się kręci…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here