Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! To stanie się z nami po śmierci!

Książka o Krzysztofie Jackowskim. Tego nie wiedzieliście o słynnym jasnowidzu. Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Książka o Krzysztofie Jackowskim. Tego nie wiedzieliście o słynnym jasnowidzu. Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Niedawno ostrzegał nas przed wojną. Teraz jasnowidz zdradził, co czeka nas po śmierci!

Krzysztof Jackowski zdobył popularność, gdy kilka lat temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie. Jego wizje cieszą się dużą popularnością. Jedną ze stwierdzeń pojawiło się też w książce Przemysława Lewickiego “Jasnowidz Jackowski”. Krzysztof zdradził, co czeka nas po śmierci.

Jeszcze kilka lat temu miałem bardziej jednoznaczną odpowiedź na ten temat. Obserwuję rozwój technologii, nie możemy wobec tego przechodzić obojętnie – czytamy.

W pewnym sensie tworzymy maszyny, które działają duchowo, bezprzewodowo. Im jestem starszy, tym coraz bardziej dociera do mnie taka myśl: gdy umrzemy, obudzimy się i zrozumiemy, że do tej pory to była tylko pewna gra – twierdzi Jackowski.

3 KOMENTARZE

  1. Kiedyś poważne pismo – dzisiaj błazenada. Zamieszczanie “proroctw” Jackowskiego bardzo silnie się do tego przyczynia.

  2. Jak jesteś jasnowidzem, to napisz jakie będą wyniki w totolotka ? A poza tym, łysy opoju z Człuchowa znowu cię zamkną na psychiatryku – bo zaczynasz widzieć Sodomę i Gomorę, białe myszki, kosmitów, Napoleona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here