Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. To wydarzy się w Sylwestra!

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co dalej z epidemią koronawirusa? Foto: print screen z YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją! Tym razem jasnowidz przepowiedział, co wydarzy się podczas sylwestrowej nocy. Nie będzie bezpiecznie.

Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność jako jasnowidz. Kilka lat temu 57-latek pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw.

Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 240 tysięcy subskrypcji. Jego przepowiedni cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internautów.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją kolejną wizją. Tym razem zdradził m.in., co wydarzy się w sylwestra. Według Jackowskiego nie będzie bezpiecznie.

Nocą, w miastach w Polsce. Mam wrażenie, że albo to będzie w dwóch miastach, albo w Warszawie w dwóch punktach, że będą karetki tam jeździć. Takie mam odczucie – powiedział.

Jackowski też podkreślił, że spokojnej atmosfery nie będzie również w rządzie.

Jakiś niepokój kojarzy mi się w rządzie i to właśnie w okresie świąt, okresie międzyświątecznym i okresie zaraz po Nowym Roku. Nie mam odczucia, żeby w rządzie obecnym – w PiS-ie – był spokój (…). Uważam, że PiS nie będzie czuł się pewnie i będą bardzo nerwowe wewnątrz PiS-u zdarzenia. Mam wrażenie, że PiS się może rozpaść, ale to w późniejszym okresie 2021 – dodał.