Przesadziła? Ciężarna Lara Gessler NAGO w centrum Warszawy [FOTO]

Lara Gessler. Foto: Instagram
Lara Gessler. Foto: Instagram

Za kilka miesięcy Lara Gessler zostanie mamą. Równie kontrowersyjna, jak jej matka restauratorka, celebrytka postanowiła zapozować nago na jednej ze śródmiejskich ulic w Warszawie. Przesadziła?

W polskim show-biznesie rok 2020 to okres prawdziwego baby boomu. Swoje pociechy powitali na świecie m.in. Anna i Robert Lewandowscy oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Dziecka spodziewają się też Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan i Lara Gessler.

Na początku córka słynnej restauratorki ukrywała swoją ciążę. Ostatnio jednak zaskoczyła swoich fanów i zamieściła na Instagramie sesję z brzuszkiem. Oczywiście w swoim stylu.

W jednym z wywiadów Lara Gessler zdradziła, że jej dziecko przyjdzie na świat jesienią. Ojcem jest Piotr Szeląg, z którym celebrytka związała się po rozwodzie z Pawłem Ruczem. Przyszli rodzice już wybrali imię.

„Kiedy spotykają się właściwi ludzie i pozwala im się działać, dzieją się piękne rzeczy ✨🙏🏼♥️ Dziękuję!” – napisała Gessler pod zięciem, na którym zasłania plecy płaszczem. Fotografia została zrobiona w śródmieściu na ul. Mokotowskiej w Warszawie.

Zdania internautów były podzielone.

„O ile pozostałe zdjęcia fajne, to niestety to nie nie nie nie nie”

„Ja bym takiej sesji nie zrobiła, podziwiam Panią za odwagę i artystyczności 💕🍀❤️😘 wszystkiego dobrego. Moja kobiecość jest dla mojego mężczyzny tylko choć szanuje Pani podejście :)”

„Ja nie czuję tego klimatu, nagość / ulica /ciąża. Podobno pierwsze wrażenie najważniejsze a moja estetyka, moje zmysły tego nie czują”

Internuaci zwracali też uwagę, że ekshibicjonizm na ulicy jest karalny.

„Czy to jest legalne?”

„Stałaś nago na ulicy?”

„Przepraszam za szczerość… ale nie podoba mi się”

„Zdjęcie sztos! Jak Wam się udało tak… bez ludzi i nago?:)”

Jak się okazało, sekretem była odpowiednia pora. „Baaardzo wcześnie rano w sobotę”- napisała Lara Gessler.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here