Publiczne zaręczyny wchodzą na salony! Hit czy kit?

Publiczne zaręczyny wchodzą na salony! Hit czy kit?
Zdjęcie ilustracyjne/Fot. PAP

Mężczyźni od zawsze przeżywali zaręczyny. W końcu to kluczowy moment w związku. Zazwyczaj panom towarzyszy strach przed odmową, a panie boją się deklaracji na całe życie. Biorąc pod uwagę oryginalność każdej relacji, oświadczyny także powinny być zróżnicowane.

W życiu większości ludzi zawsze pojawia się ten niezręczny moment, w którym należy wszystko postawić na jedną kartę. Obie płci wówczas panikują, a najtrudniej jednak mają mężczyźni. Ci starają się, by ta chwila była wyjątkowa, a ukochana zapamiętała ten moment do końca życia. W końcu pomijając wyjątki, zaręczyny zdarzają się tylko raz.

Istnieje ogromna różnica pomiędzy oświadczynami, a ślubem. Ten ostatni wygląda zazwyczaj tak samo, w zależności od instytucji, która go udziela. Zaręczyny natomiast w całości planuje mężczyzna i według tradycji mają one być zaskoczeniem dla jego wybranki.

Ostatnio dość modne stają się publiczne zaręczyny. W Internecie pojawiają się nawet ogłoszenia poszukujące panów, którzy chcieliby poprosić o rękę swoje kobiety. Dzieje się to zazwyczaj w okresie specjalnych świąt, głównie Walentynek. Na taki pomysł wpadła produkcja programu “Dzień dobry TVN”.

Jego ukochana powiedziała “tak” przed milionami widzów. Nie była jednak jedyna, która zgodziła się zmienić swój stan cywilny na oczach obcych ludzi. Otóż górski kurort Zakopane, wielka zimowa stolica turystów, zorganizowała publiczne zaręczyny na Gubałówce. Każdy mógł wejść na scenę, wyznać miłość i poprosić o rękę. Wszystkie pary otrzymywały prezenty sponsorowane przez Polską Kolej Liniową. Każdej z nich stała się narzeczeństwem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here