“Pudzian” porzuci MMA!? Mariusz niczego nie komentuje, tylko pokazuje klatę [FOTO]

Mariusz Pudzianowski jako strongman. Foto: PAP
Mariusz Pudzianowski jako strongman. Foto: PAP

Nie ustają spekulacje, co stanie się z Mariuszem Pudzianowskim. Gwiazdor, który przez wiele lat był lokomotywą polskiego MMA, coraz częściej wraca pamięcią do chwil, gdy uznawano go za “najsilniejszego człowieka na świecie”. Czyżby marzył mu się powrót do dawnych czasów?

“Pudzian” swój ostatni pojedynek na gali KSW stoczył w listopadzie ubiegłego roku. Pokonał wtedy przed czasem pochodzącego z Bośni i Hercegowiny faworyzowanego Erko Juna. Od tamtej pory wciąż nie wiadomo, co będzie dalej – czy Mariusz zdecyduje się na rewanż z Szymonem Kołeckim, z którym przegrał przez kontuzję w marcu 2019 roku, czy może zdecyduje się zmierzyć z kimś innym?

Jest też inna opcja – Mariusz, którego brat Krystian także próbuje sił w MMA, powróci do korzeni. Przypomnijmy, że przed laty, zanim zaczął toczyć twarde walki w ringu i w klatce, “Pudzian” był wielką gwiazdą zawodów strongmanów. Przenosił wtedy wielkie ciężary, ciągnął tiry i także był uwielbiany przez kibiców. Nazywano go “najsilniejszym człowiekiem na świecie”.

Mariusz z narastającym rozrzewnieniem zaczyna wspominać tamte czasy, czego dowodem prezentowane coraz częściej fotki, które robiono mu jako strongmanowi.

Czyżby miało to oznaczać, że “Pudzian” ostatecznie pożegna się z MMA i znów zacznie imponować swoją wielką siłą w całkiem innej rywalizacji? Wszystko jest możliwe! Sam zainteresowany niczego nie komentuje, zamieszcza tylko kolejne, wymowne fotografie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here