Qczaj o wyniku wyborów prezydenckich. “Obudziłem się w kraju, w którym lepiej być pijanym pedofilem”

Daniel Qczaj. Foto: Instagram
Daniel Qczaj. Foto: Instagram

Celebryta Qczaj skomentował wynik wyborów. Mężczyzna nie może uwierzyć, że Polacy wybrali Andrzeja Dudę na ponowną kadencję.

– Dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być pijanym pedofilem, bo dostaniesz ułaskawienie od prezydenta, niż gejem, niż kimś, kto kocha. I to jest najbardziej przerażające i straszne mamo – mówi w nagraniu na Instagramie Qczaj, który sam był w dzieciństwie molestowany przez pedofila homoseksualistę.

– Dostaję odpowiedź od matki: “Jakiego pedofila ułaskawił?! Po co powielać takie głupoty?! Facet odbył karę i jego rodzina poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, bo im pomaga finansowo itp. Chcą normalnie się kontaktować”. To jest przerażające mamo, bo baba ma dwójkę dzieci – mówi dalej celebryta.

– I kazałem jej sobie wyobrazić, że w tym momencie facet albo ich ojciec wkłada im ręce w gacie i je gwałci i je bije po twarzy i czy by mu wybaczyła – czy sobie wyobraża wybaczyć takiemu chłopu – dodaje.

Dalej celebryta dzieli się swoimi spostrzeżeniami z autopsji. – NIE DA SIĘ wybaczyć komuś, kto robi krzywdę swojemu dziecku. NIE DA SIĘ – twierdzi.

Gwiazdor może mieć kilka powodów do niechęci wobec Andrzeja Dudy. Po pierwsze kontrowersyjna sprawa z pedofilem, a pod drugie słowa prezydenta o LGBT (które w rzeczywistości zostały wyrwane z kontekstu, ale celebryci rzadko zagłębiają się w takie rzeczy).

Jeszcze nie wiadomo czy Qczaj śladem niektórych innych celebrytów spakuje się, wystawi dom na sprzedaż i ucieknie z Polski. Tak uczyniła m.in. Manuela Gretkowska.

Źródło: Instagram, nczas.com

12 KOMENTARZE

  1. Proponuje się spakować i razem z Gretkowska i innymi pseudocelebrytami papa. Ryczący chłop do kamery. Żenada.takie białe cioty soros chciał wychować i jak widać mu się udalo

  2. Adopcji dzieci przez pederastów/LGBT póki co nie będzie w Polsce – płacz panie Qczaj… płacz… ;).

    PS. Czy lewactwo na prawdę jest aż tak głupie, żeby nie rozumieć, że Duda nie ułaskawił pedofila, a całe to ułaskawienie było na wniosek rodziny oskarżonego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here