Rafał Maserak narzeka na brak pracy. “Co by tu robić, żeby nie zwariować”

Rafał Maserak/Fot. PAP
Rafał Maserak/Fot. PAP

Rafał Maserak, jak wielu innych artystów, skarży się ostatnio na trudny czas pandemii i związane z nim kłopoty, w jakie – zdaniem aktorów i muzyków – coraz głębiej popada ich branża. Dla Maseraka, który wiosną tego roku został ojcem, to podobno bardzo ciężkie chwile.

Piątek kojarzył mi się zawsze z pracą a dziś siedzę i myślę co by tu robić! Jak wiecie jestem raczej energiczny więc długo tak nie dam rady 😝😛 Jakieś pomysły na to co by tu robić żeby nie zwariować 🙈 – żalił się na Instagramie polski tancerz i choreograf.

Brak zajęć rzeczywiście mocno dokuczał ostatnio Maserakowi. Także za sprawą tego, że sam “złapał” koronawirusa. Chociaż akurat w jego przypadku – jak sam wyznał – choroba przebiegła łagodnie.

Moje życie z godziny na godzinę wywróciło się do góry nogami – – stwierdził w rozmowie z “Twoim Imperium” tancerz. –Musiałem pożegnać się z programem, tańcem i treningami. Musiałem zamknąć się w czterech ścianach, odciąć od ludzi i rodziny. Nie zdążyłem nawet podziękować telewidzom za SMS-y wysyłane na mnie – dodał gwiazdor “Tańca z Gwiazdami”.

Pandemia ciężko dotyka całą moją branżę. Nie mamy pracy. Nikt nie wie, co przyniesie jutro. Nikt nie wie, co robić. Jest niepewność, żyje się z oszczędności – powiedział Maserak.

Albo wyciąga pieniądze po publiczne pieniądze. Przypomnijmy, że na kontrowersyjnej liście beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury, przygotowanej przez Ministerstwo Kultury (które ostatecznie po usłyszeniu głośnego pomruku niezadowolenia opinii publicznej wstrzymało wypłate pieniędzy) znalazło się m.in. Studio Tańca Rafała Maseraka (122 937 zł).

Na razie więc pieniędzy z dotacji (czyli z publicznych pieniędzy zabranych nam wszystkim w formie podatków) nie będzie. A Rafał Maserak wciąż nie wie, co robić. I się nudzi.

Aż głupio nam sugerować, żeby w takiej sytuacji jednak spróbował poszukać jakiejś pracy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here