Romantyczny Taco Hemingway na koncercie. Jak zwraca się do swojej dziewczyny?

Taco Hemingway/Fot. Instagram: tacohemingway
Taco Hemingway/Fot. Instagram: tacohemingway

W sobotę odbyło się największe wydarzenie muzyczne tego roku. Na jednej scenie stanęli obok siebie muzycy – Taco Hemingway i Dawid Podsiadło. Naszą uwagę przykuło jednak coś innego…

Fani zgodnie stwierdzili, że obydwaj panowie stanęli na wysokości zadania i dołożyli wszelkich starań aby koncert wypadł jak najlepiej. Nie bez powodu w sieci pojawia się mnóstwo dobrych opinii na temat ich występu.

Jeden z muzyków, Taco Hemingway prywatnie spotyka się z Igą Lis – córką znanych dziennikarzy. W koncertowym nastroju muzyk zdecydował się skierować ze sceny kilka słów wprost do swojej wybranki.

– Igi, kochanie, gdziekolwiek jesteś – ledwie żyję, zaraz będę! – krzyknął muzyk. Słowa zaskoczyły zarówno fanów, jak i dziennikarzy ponieważ będąc jedną najgorętszych par show-biznesu zarówno Iga jak i Taco bardzo strzegą swojej prywatności.

Słowa rzucone ze sceny wskazują jednoznacznie, że od razu po koncercie Hemingway miał udać się do Londynu, gdzie obecnie mieszka i studiuje Iga Lis. Widać, że para jest w sobie bardzo zakochana i pomimo różniącej ich odległości i wielu zajęć szukają wolnych chwil aby spędzić je razem.

View this post on Instagram

29.07 🎈

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on