Sebastian Karpiel-Bułecka zagrał Andrzejowi Dudzie na nosie! [VIDEO]

Sebastian Karpiel-Bułecka
Sebastian Karpiel-Bułecka/ Fot.Instagram

W trakcie panującej pandemii, w internecie powstało istne poruszenie. Wszystko za sprawą inicjatywy polskich raperów, która na celu miała wsparcie służby zdrowia. Na wyzwanie odpowiedział nawet Andrzej Duda!

#hot16challenge2, bo właśnie tak nazywa się cała akcja, szybko wyszło jednak poza początkowo zakładane ramy. Tym samym dotarła nawet do polityków, a nawet do samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Głowa państwa bez większego zastanowienia wziął udział w akcji i nagrał dla nikogo niezrozumiałą początkowo zwrotkę. “Ostry cień mgły” wywołał prawdziwą burzę. Spotkała się bowiem z wielką krytyką i ogólnokrajowym oburzeniem.

Jednak artyści, których nominował Andrzej Duda, chętnie odpowiedzieli na jego wyzwanie. Wśród nich znalazła się Maryla Rodowicz, ale i Sebastian Karpiel-Bułecka, który w wyjątkowy sposób zaznaczył co sądzi o rapującym prezydencie.

Swój filmik Karpiel-Bułecka rozpoczyna od solówki na DUDACH. Jak się później okazuje, dudy towarzyszą nam w całym utworze. Swoją drogą, cały tekst piosenki spełnia swoją początkową rolę – chwali i zachęca do pomocy służbie zdrowia.

Ku wielkiemu zdziwieniu, nie jest to takie oczywiste. Większość artystów postanowiła bowiem wykorzystać udział w #hot16 do tego, aby wyrazić swoją opinię i niezadowolenie na temat polskiego rządu. Niezadowolenie jest oczywiście uzasadnione, jednak celem akcji było to, aby jednoczyć i wspierać, a nie dzielić i szerzyć hejt.

Co sądzicie o odpowiedzi Sebastiana?

Comments are closed.