Sekielski miał schudnąć. Waga i kłopoty ze zdrowiem nie pozwalają mu pracować

Tomasz Sekielski. / foto: Prt Sc TVN
Tomasz Sekielski. / foto: Prt Sc TVN

Zabawy w chowanego – taki tytuł nosić ma najnowsza produkcja braci Tomasza i Marka Sekielskich. Choć początkowo reżyserzy ochoczo podejmowali temat daty premiery, to jednak sytuacja mocno uległa zmianie. Najprawdopodobniej termin mocno się przesunie, ze względu na złą sytuację zdrowotną Tomasza Sekielskiego.

Przypomnijmy, Tomasz Sekielski od dawna walczył z nadwagą, która mocno wpłynęła na jego zdrowie. Niedawno przeszedł poważną operację wycięcia części żołądka, co bardzo opóźniło produkcję filmu.

Jak twierdzą dziennikarze portalu Onet.pl, twórcy zebrali już blisko 25 procent sumy, która wymagana jest do realizacji materiału. Mogliby już teraz zacząć działać, jednak nie jest to możliwe, właśnie ze względu na formę jednego z braci.

– Gdyby nie udało się nam zdążyć na listopad, ze względu na święta Bożego Narodzenia nie będziemy emitować filmu w grudniu. Jednak nie podjęliśmy jeszcze decyzji, wszystko zależy od tego, w jakiej formie będzie Tomek – wyznał Marek Sekielski w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl.

Sam Tomasz nie zabiera głosu i nie komentuje sprawy.

Źródło: Onet.pl / WirtualneMedia.pl / Alaluna.pl