Ślub i szybki rozwód? Zenek Martyniuk ma powody do zmartwień

Zenon Martyniuk/Instagram

W ubiegłym roku syn króla disco-polo wziął ślub, po czym doczekał się przyjścia na świat córeczki – Laury. Daniel Martyniuk zapowiadał równie huczny rozwód. Czy do niego dojdzie?

Jeszcze do niedawna w mediach społecznościowych można było natknąć się na zdjęcia szczęśliwej trójki. Teraz fotografie znikają, a syn Zenona Martyniuka zaczyna ujawniać nowe szczegóły dotyczące swojego związku.

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło – miał powiedzieć Daniel na swoim instastory.

Kiedy “Kurier Poranny” postanowił skontaktować się z ojcem Daniela, ten powiedział tylko: Ja nic nie wiem, ja jestem na koncertach. Daniel przeprowadził także transmisję “live” na swoim Instagramie, podczas której miał powiedzieć, że “z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 miesiąca”.

Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: “Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem pełnym psycholi! – stwierdził.

Daniel i jego żona rozpoczęli sądową batalię i wzajemnie obrzucanie się pozwami rozwodowymi. A gdzie w tym wszystkim Laura?

Córkę swoją kocham, oczywiście. Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia – mówił.

Na szczęście sprawa przybrała inny obieg. Para doszła do porozumienia i nagle ogłosiła radosny powrót do siebie. Jesteśmy ciekawi jak długo będzie tykać kolejna bomba w ich małżeństwie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here