Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego. “Ta zima będzie INNA niż wszystkie. Nie z powodu pogody”!

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Foto: yt/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Foto: yt/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski na prośbę internautów opowiedział, jaka będzie tegoroczna zima: “Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody”.

Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność jako jasnowidz. Kilka lat temu 57-latek pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 190 tysięcy subskrypcji.

Podczas jednej z ostatnich audycji jasnowidz odpowiadał na pytania widzów. Jeden z internautów zapytał Jackowskiego, jaka będzie w tym roku zima.

– Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie. Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego. Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, ze ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, że zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie. – powiedział Jackowski.

5 KOMENTARZE

  1. A w zimie łysa moczymorda z Człuchowa wywróży: “srajom muchy będzie wiosna”. alaLUNA i “Najwyższy Czas” to naprawdę dwa skretyniałe szmatławce drukujące bździny szurniętego opoja, naciągacza i mitomana.

  2. Jak wam nie wstyd pisać takie prymitywne komentarze! Nie potraficie się wyrażać z kulturą, to do szkoły marsz albo do poprawczaka, hultaje!

  3. Bardzo prosze Redakcję o nie wpuszczanie tego Pana na portal – to jest albo oszust albo okultysta – albo to i to – wszystkie mozliwości są absolutnie sprzeczne z wartościami prawicowymi, moralnymi. W Biblii na temat wróżb jest jasno napisane, że jest to obrzydiwośc godna najwyższej kary. Księża egzorcyści wielokrotnie mieli u siebie takich byłych wróżów jako osoby opętane. Proszę się skonsultować z dowolnym Księdzem Egzorcystą zanim ludzie o prawicowych poglądach z powodów sumienia nie bedą mogli korzystać z pozostałych bardzo cennych informacji na tym portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here