Szokujące informacje o zdrowiu celebrytki! Dagmara Kaźmierska w końcu powiedziała prawdę

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/Fot. Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu miała poważny wypadek. Teraz celebrytka powoli wraca do normy, jednak podczas najnowszego wywiadu zdradziła całą prawdę o swoim zdrowiu. Przerażające słowa!

Dagmara Kaźmierska pod koniec maja zeszłego roku miała wypadek samochodowy. Z nieznanych przyczyn samochód Dagmary zjechał z drogi i uderzył w betonową konstrukcję. Kaźmierska trafiła do szpitala z otwartymi złamaniami obu nóg.

Celebrytka miała kilka operacji. Gwiazda TTV w pewnym momencie usłyszała straszną diagnozę. Lekarze mówili, że być może Kaźmierska już nigdy nie stanie na nogi.
Ostatnio podczas rozmowy z Jastrząbpost.pl Dagmara wyznała, że lekarze, podczas hospitalizacji, bardziej zaszkodzili, niż pomogli.

– Na razie lewa noga zrobiona przez doktora z powodzeniem. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca. Myślę, że wszystko będzie dobrze – opowiedziała celebrytka.

View this post on Instagram

💞Mojego WYBAWCY 💞Ukochanego Doktora Stawickiego 💞chyba nikomu już nie muszę przedstawiać 💝💝💝Męczę Go tymi zdjęciami 😜Ale cóż…😛🤷‍♀️🤷‍♀️😜😜Uratował mi nogę i tym samym wziął sobie garba na plecy 😜😜😜Bo ja już się od Niego nie odczepię 😜😜😜Kochani ❤️❤️❤️Jeżeli macie problem z nóżkami i nikt inny nie może Wam pomóc . Nie traćcie wiary tylko prędko do mojego cudotwórcy ❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻Wiem co mówię 😇 Buziaki dla Was i miejcie dziś fajnie ❤️ @ryszardstawicki @medicus.bonus @grochowska_9 @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #najlepszyortopeda #najlepszylekarz #stopy #medicusbonus ❤️🙏🏻

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on