Tak Kuba Wojewódzki spędzi Walentynki. Będzie z nim Ania Mucha?

Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Już wiadomo jak i gdzie Walentynki spędzi Kuba Wojewódzki. Jak doniósł swoim fanom na Instagramie, będzie można spotkać go w jego restauracji “Niewinni Czarodzieje”. Jakie plany ma w tej sytuacji Anna Mucha?

Kuba Wojewódzki jak dotąd nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony kobiet. Dziennikarz dość często zmienia partnerki. Od rozstania z Anią, po długoletnim związku, nie miał nikogo na stałe. Mucha także nie potrafiła stworzyć poważnej relacji z finiszem przed ołtarzem. Czy zatem Walentynki spędzą razem?

Wojewódzki jest znany ze swoich romansów ze sporo młodszymi dziewczynami. Sam ostatnio stwierdził, tylko Mucha dawała mu to, czego potrzebuje i szuka w drugiej osobie. Po kilkunastu latach, para znów zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Niemniej jednak nic z tego nie wyszło poza spekulacjami mediów i fanów. Ci mocno kibicowali parze.

Jak się okazało, Mucha i Wojewódzki nie wrócili do siebie. Nawet jeśli to postanowili to dość starannie ukryć. Mimo wszystko, ku niezadowoleniu fanów, osobno spędzali Święta i Nowy Rok, stąd raczej marne szanse na jakikolwiek powrót.

Kuba oznajmił, iż w jego restauracji Walentynki trwają dwa dni. Dodał swoje zdjęcie, na którym pozował w “Niewinnych Czarodziejach” na tle czerwonych balonów. Być może nie udało im się w ubiegłym roku, a może wciąż się docierają. Z drugiej strony może wpis był ukrytym przekazem dla eks…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here