Tak źle jeszcze nie było! Ciężarna Meghan zostanie bez pieniędzy i męża?

Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg
Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg

Meghan i Harry wciąż budzą nieustanne zainteresowanie kolorowej prasy. Media donoszą, że para boryka się z wieloma problemami za Oceanem. Plan na sielankowe życie, z dala od monarchii i brytyjskich tabloidów, nie wypalił. Co więcej, z doniesień wynika, że tak źle jeszcze nie było. Czy Meghan i Harry się rozstaną?

Niemal każdego tygodnia pojawiają się niepokojące doniesienia na temat Meghan i Harry’ego. Była książęca para ma co prawda spodziewać się drugiego dziecka, jednak ich codzienność wcale nie jest kolorowa. Oddaleni od przyjaciół borykają się z problemami małżeńskimi. Z doniesień mediów wynika, że para ma także kłopoty finansowe.

„Life&Style” donosi, że Sussexowie przechodzą ogromny kryzys, który może zakończyć się nawet rozpadem związku. Szczęścia nie przyniosła im ani ucieczka z Wielkiej Brytanii, ani też rezydencja za 14 mln dolarów, w dodatku kupiona na kredyt. Para czuje się bardziej samotna niż kiedykolwiek.

To wszystko według ich własnego projektu, tylko wszystko się wymknęło spod kontroli – twierdzi informator gazety.

Według prasy Meghan ma być w kolejnej ciąży. Tabloid spekuluje, że być może jest to jedyna okoliczność, która jeszcze trzyma aktorkę i byłego księcia razem. Taką wersję miał potwierdzić informator gazety.

Brat księcia Williama nie jest szczęśliwy w USA.

– Harry tęskni za swoim starym życiem w Anglii, ale William nie może przestać myśleć, że jego młodszy brat wykopał swój własny grób – twierdzi informator.

Para nie ma w Stanach prawdziwych przyjaciół. W obawie przed śledzącymi ich na każdym kroku paparazzi, stali się zakładnikami w luksusowej willi.

Są bardzo samotni w nowym miejscu. Śpią w osobnych sypialniach. Meghan jest na wczesnym etapie drugiej ciąży. To tak naprawdę jedyna rzecz, która trzyma ich razem – twierdzi cytowane przez „Life & Style” źródło.

Na domiar złego para boryka się także z problemami finansowymi.

Są bardzo samotni w nowym miejscu. Śpią w osobnych sypialniach. Meghan jest na wczesnym etapie drugiej ciąży. To tak naprawdę jedyna rzecz, która trzyma ich razem – dodał informator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here