Ten dramat odmienił jego życie! Cezary Pazura mówi stanowcze NIE narkotykom

Cezary Pazura. / fot. PAP/Jakub Kamiński

Cezary Pazura przez narkotyki przeżył prawdziwy dramat, to ze względu na nie rozpadła się jego rodzina na początku lat 90. Teraz aktor mówi stanowcze nie narkotykom.

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, z całą pewnością jest niezwykle uzdolniony. W przeszłości grał w wielu kultowych filmach, wcielał się zarówno w role komediowe, jak w “13 posterunku”, jak i te poważniejsze, np. w “Psach”.

Prywatnie Cezary Pazura był związany z Żanetą. Ożenił się z nią jeszcze zanim rozpoczął karierę aktorską, kiedy kobieta miała zaledwie 18 lat.

Początkowo wszystko układało się dla pary idealnie, stanowili szczęśliwe i zgrane małżeństwo, a na świecie pojawiła się ich córka – Anastazja.

Niedługo potem Pazura zaczął grać w filmach, które zyskiwały ogólnopolski zasięg, co przyczyniło się do rozwoju jego kariery. W tym samym czasie rozpoczęły się jednak także problemy rodzinne.

Jego żona wpadła w dość nieciekawe towarzystwo i coraz więcej czasu spędzała w barach, gdzie z łatwością mogła sięgnąć po niebezpieczne używki. Jak się okazało alkohol był niewystarczający, a w grę zaczęły wchodzić narkotyki. To była właściwie równia pochyła, a ich związek zaczął się rozpadać.

Dziś Cezary Pazura mówi stanowcze NIE narkotykom. – Daję Wam słowo honoru, że sztandar walki z tym g… będę niósł wysoko, póki zdrowie pozwoli – mówi popularny aktor.

Sprzeciw wobec narkotyków i prywatna walka z nimi jest jak najbardziej godna pochwały. Warto jednak pamiętać, że chcącemu nie dzieje się krzywda, a każdy powinien mieć prawo jeść, pić, wciągać, czy palić, co tylko chce.