TVP szykuje Sylwestra na Stadionie Narodowym? Kurski zapowiada: “To będzie to najlepsze show…”

List pożegnalny do Jacka Kurskiego. Jest o nim głośno w sieci. Foto: print screen z YouTube/FAKT24.PL
Jacek Kurski. / Foto: print screen z YouTube/FAKT24.PL

Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam – zapowiedział Jacek Kurski, pytany o plany realizacji koncertu 31 grudnia. Czy “Sylwester z Dwójką” odbędzie się na Stadionie Narodowym?

Przypomnijmy, w poprzednich latach stacja jako miejsce docelowe wybierała Zakopane. W tym roku pewnym jest, że nie będzie to impreza otwarta dla ludzi, a w związku z tym przewidywano zupełnie inne miejsce m.in. Stadion Narodowy. Czy zatem tam odbędzie się to wydarzenie?

Jedną z lokalizacji rezerwowych po Zakopanem był Sylwester na Narodowym, ale wiemy, że jest szpital polowy i są rzeczy ważniejsze niż nawet Sylwester Marzeń. To oczywiście zdrowie Polaków – powiedział Kurski w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń – dodał.