TYLKO U NAS: Krzysztof Bosak się żeni! Znamy termin! Kim jest wybranka posła Konfederacji? [VIDEO]

Karina Walinowicz i Krzysztof Bosak Foto: PAP
Karina Walinowicz i Krzysztof Bosak Foto: PAP

Kandydat Konfederacji na prezydenta Polski, niedługo zmieni swój stan cywilny. Wiemy już kto jest jego wybranką! To utytułowana konserwatywna prawniczka Karina Walinowicz. Trzeba przyznać, że jeden z liderów Konfederacji ma oko do kobiet.

Od paru tygodni, gdy zaczęły rosnąć słupki poparcia dla kandydata Konfederacji – Krzysztofa Bosaka, media mainstreamu wytykają mu brak żony. To jednak wkrótce ma się zmienić.

Jak poinformował Damian Kita ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Bosak szykuje się nie tylko do wyborów, lecz także do ślubu! Wybranka jego serca została Karina Walinowicz.

Kim jest przyszła żona Bosaka?

Karina Walinowicz to analityk Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, koordynator Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce. Więc widzimy, że o kłótnie ideologiczne między przyszłymi małżonkami martwić się nie musimy.

Dodajmy, że Krzysztof Bosak pojawia się regularnie ze swoją partnerka na konwencjach, spotkaniach czy imprezach okolicznościowych. Więc mainstreamowe media po prostu nie interesowały się tematem. Szukały jedynie jakiegokolwiek haka na kandydata Konfederacji.

A kiedy ślub? Wg informacji, do których udało się dotrzeć alaluna.pl to już kwestia dni!

A tu okazuje się, że Krzysztof Bosak planuje pójść do urny już z obrączką na palcu. Być może uda mu się w dniu wyborów być już żonatym pretendentem?

8 KOMENTARZE

  1. Wow. Pani Karina powinna przebadać wybranka bo jakiś czas temu w sztabie wyborczym oraz w partii Korwin wybuchła epidemia kiły.

  2. “…Krzysztof Bosak pojawia się regularnie ze swoją partnerka…” u normalnych ludzi “partnerka” jest na korcie lub w biznesie a ślub bierze się z narzeczoną. Proszę nie obrażać wybranki przyszłego prezydenta Polski! Szczęść Boże młodej parze na wspólnej drodze życia

  3. Widać że wszyscy którzy obrażanie parę macie ból du*y i jakieś zaburzenia i seksualne i emocjonalne A pewnie siedząc przed kompem lub smartfonem zadowalacie się na widok pornografii i jedynie kto tu jest nienormalne to tylko wy i wasze bzdurne komentarze ale to nic bo i tak ten prosty przekaz dla prostych nas do Was nie dotrze. Pozdrawiam wszystkich normalnych i szczęść Boże przyszłej parze małżeńskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here