Ukrywał to latami! Paweł Wilczak w końcu nie wytrzymał. Wstydliwa tajemnica aktora wyszła na jaw

Tajemnica Pawła Wilczaka
Paweł Wilczak. / foto: YouTube

Paweł Wilczak po wielu latach milczenia postanowił opowiedzieć o swojej chorobie. Aktor znany przede wszystkim z produkcji TVN ukrywał to przez ponad dekadę.

Paweł Wilczak swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim występom w serialach TVN. Jego rola w “Kasi i Tomku” przeszła do klasyki polskiego kina. Teraz dramat Pawła Wilczaka ujrzał światło dzienne!

Aktor do wielu lat jest jednak poważnie chory. O jego problemach zdrowotnych wiedziało niewiele osób, teraz mężczyzna postanowił opowiedzieć o tym otwarcie.

Gwiazdor TVN od wielu wielu lat choruje na bezsenność. I choć wielu osobom mogło by się wydawać to “mało poważnym” schorzeniem, to potrafi ono uprzykrzyć życie.

Cierpię od dekad. Nie przyzwyczaiłem się (…) Może trochę ją oswoiłem, choć są takie momenty, że mnie totalnie pokonuje. Czysto fizycznie. Człowiek nie ma siły, a muszę mieć – mówi Wilczak.

Człowiek nie ma siły, a muszę mieć. Bywa różnie, nawet nie chce mi się o tym gadać. Słyszałem tyle teorii, byłem w tylu miejscach, u tylu specjalistów, którzy obiecali pomoc – dodaje Paweł.

Czy myślicie, że Pawłowi uda się w końcu uporać z nawracającą bezsennością? Sądząc po najnowszej produkcji “Pan T.”,  w której wziął udział, ma się całkiem nieźle!

Źródło: Viva

1 KOMENTARZ

  1. ““Kasi i Tomku” przeszła do klasyki polskiego kina.”
    Czy może Sobie Polaczek bardziej na mordę splunąć, niźli tego zdania wypowiedzeniem?
    Rozumiem, sensacyja, bo kasy trza. Ale chyba można te celebryckie bzdury przekazywać językiem, choć minimalnie nieautouwłaczającym? ba! auto. Całemu dorobkowi kinematografiji Polskiej, a przez to, i każdemu Polakowi – jakkolwiek marnym zwierzęciem przeciętny członek tego Narodu by dzisiaj był.
    Wstręt; nic innego poniżej, czy ponad wstręt do was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here