Vega pokazał na YouTube “ŚMIERĆ DAWIDA CYGANA KOSTECKIEGO” [VIDEO]

Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official
Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official

Patryk Vega kręci film o tzw. “aferze podkarpackiej” (sekstaśmy z polskimi VIP-ami) i śmierci Dawida “Cygana” Kosteckiego. Bokser miał popełnić samobójstwo ale rodzina i część opinii publicznej nie dają wiary tej informacji.

Czy Patryk Vega dotarł do nieznanych faktów ws. tzw. “afery podkarpackiej”? Jego film “Pętla” ma rzucić nowe światło na sprawę .

W trzeciej części zwiastuna Vega porusza temat śmierci boksera Dawida “Cygana” Kosteckiego.

Przypomnijmy – Kostecki posiadał sporą wiedzę nt. kulis afery podkarpackiej. Chodzi m.in. o nielegalne agencje towarzyskie, w których miało dochodzić do nagrywania polityków i biznesmenów.

Prokurator nadzorujący sprawę śmierci Dawida „Cygana” Kosteckiego postanowił zamknąć jej akta. Uznał, że świadek afery podkarpackiej popełnił samobójstwo, do jego tajemniczej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Kostecki został znaleziony martwy latem ub. roku. Bokser miał powiesić się na prześcieradle, leżąc w łóżku pod kocem.

Do zdarzenia doszło w celi na warszawskiej Białołęce. Na szyi boksera znaleziono ślady po nakłuciach. Rodzina podejrzewała, że „Cygan” został zamordowany.

Teraz stołeczna prokuratura, która prowadziła śledztwo uznała, że bokser zabił się, gdyż od 2015 roku zmagał się z depresją i miewał myśli samobójcze. To o tyle dziwne, że bokser kochał swoją rodzinę i miał wkrótce wyjść na wolność.

Adwokat rodziny Kosteckiego, mec. Roman Giertych, poinformował, że zaskarży do sądu decyzję prokuratury.

Źródło: Twitter, YouTube, nczas.com

3 KOMENTARZE

  1. Kostecki, piésciarz, mafiozo, cygan. Tacy ludzie niemaja depresji. To sa bardzo silni fizycznie i psychicznie ludzie. I napewno by nie stchurzyl wieszajac sie na lezaco. Nawet Hichcok tego by nie wymyslil. A nasi rzadzacy tak.

  2. A co z Ewa Żaryn, dlaczego Ona niema obrońcy. Ona tez walczyła o dobro dzieci, mówiło się, ze jest w posiadaniu materiałów. więc gdzie one są?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here