W rodzinie Martyniuków wrze. Syn Zenka dostaje kasę tylko na jedzenie!

Zenek i Daniel Martyniukowie.
Zenek oraz Daniel Martyniuk. / foto: YouTube/Instagram

Mimo, że kolejny burzliwy okres w życiu rodziny gwiazdora disco polo jest już za nami, nie cichną echa ostatnich wydarzeń. Wtajemniczeni twierdzą, że to tak naprawdę początek kolejnej wielkiej awantury.

Przyczyn takiego stanu rzeczy – jak donosi “Twoje Imperium” – jest kilka. Daniel, sprawiający masę kłopotów syn państwa Martyniuków, większość czasu spędza teraz ponoć w domu rodziców. Co nie przeszkadza mu spotykać się z z nową dziewczyną, Faustyną. Rodzice niesfornego chłopaka cieszą się, że wreszcie jest wokół niego trochę spokoju, boją się jednak że niebawem Daniel znów może coś nawywijać.

Do tego pani Danuta bardzo nie chce podobno, by nowa miłość jej syna zamieszkała z nimi pod jednym dachem. Oficjalnie powody tej niechęci nie są znane, jednak – jak twierdzą wtajemniczeni – są one dość poważne.

Tak jak poważne dla Daniela okazały się reperkusje jego ostatnich wyczynów. I chodzi tu nie tylko alkoholowe wyskoki czy rozwód. Zenek Martyniuk, wkurzony na zachowanie syna, odciął go od pieniędzy.

Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez pięć miesięcy, 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel, i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary – donosi informator “Twojego Imperium”.

Sam zainteresowany wstawił właśnie na Instagramie tajemnicze zdjęcie, które sugeruje że jest nad jakąś “wielką wodą”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here