W wieku 58 lat zmarła nauczycielka skazana za pedofilię i romans 12-letnim uczniem [VIDEO]

Para z okresu ich ślubu Fot. screen YT

Historia tej pary trwała w sumie 24 lata, a romans miał swoje wzloty i upadki. 34-letnia Mary Kay, nauczycielka, „zakochała się” w swoim 12-letnim uczniu. Zaszła w ciążę, a jej mąż odkrył, że go zdradza z uczniem.

Mary Kay Letourneau trafiła przed sąd i została skazana w 1997 r. za pedofilię. Jej ofiarą był12-latek Vili Fualaau, który nigdy za ofiarę się nie uważał. Ta „historia miłosna” trafiła na pierwsze strony gazet.

Mary Kay była nauczycielką w college’u w Seattle (USA). Zaczęła romans w listopadzie 1997 roku. Podczas procesu w1997 r. młoda blondynka o „anielskiej” twarzy była już matką czworga dzieci ze swoim mężem Steve’em. Kolejne dziecko, już swojego ucznia, urodziła tuż przed wydaniem wyroku.

Ten nie był wysoki. Była skazana na sześć miesięcy więzienia, z czego na trzy w zawieszeniu. Miała też nakaz leczenia się ze skłonności seksualnych i zakaz kontaktowania się z Vilim. Dwa tygodnie po opuszczeniu więzienia, Mary zostaje złapana na miłosnym szaleństwie z Vilim w samochodzie…

Ma nowy proces i tym razem wyrok 99 miesięcy więzienia. Druga dziewczynka rodzi się w 1998 roku w areszcie.

Ciąg dalszy tej historii historii jest równie szalony. Vili Fualaau uzyskuje pełnoletność i para pobiera się w 2005 r. Prawa do ślubu odsprzedają TV. Historia dobrze sprzedaje się w mediach. Jest telewizyjny program w 2000 roku i trzy wydane na ten temat książki. Autorami jednej z nich jest para kochanków. Stają się celebrytami.

Jest i druga strona medalu. Vili popełnia drobne przestępstwa, kradnie, nadużywa alkoholu. W ostatnich latach para kilkakrotnie się rozchodzi i jedna. Wreszcie w sierpniu 2019 roku, na prośbę męża,dochodzi do rozwodu.

Vili Fualaau wrócił do Mary, kiedy okazało się, że ma raka jelita grubego. Zmarła w wieku 58 lat. Dla niektórych miała to być romantyczna historia „miłości, która pokonuje bariery wieku”. Wyszedł jednak bardziej dramat chorej kobiety, która przy okazji zmarnowała życie swojemu uczniowi.

Źródło: Le Parsien

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here