Wielki przełom w słodkim życiu Viki Gabor. “To mój najlepszy prezent urodzinowy” [FOTO]

Viki Gabor/Fot. Instagram
Viki Gabor/Fot. Instagram

Viki Gabor ma ostatnio same powody do świętowania i radości. 10 lipca skończyła trzynaście lat, ujawniła też datę ukazania się swojego debiutanckiego albumu. Czy to nie powód, żeby zacząć objadać się słodyczami? Nawet, jeśli przy okazji to ich lekko bezczelna reklama?

Finalistka drugiej edycji The Voice Kids, a także zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, otrzymała za pośrednictwem mediów społecznościowych potężne, urodzinowe wsparcie.

Dziękuję Wam za wszystkie życzenia urodzinowe! Staram się odpisać i przeczytać je wszystkie, ale jest ich całe mnóstwo! ❤️ I love you so much! ❤️ – napisała na Instagramie Viki.

Przy okazji zdradziła bardzo ważna tajemnicę, dotyczącą jej kariery.

“Kochani! W końcu mogę Wam to ogłosić! Oto okładka mojej debiutanckiej płyty! Jestem mega podekscytowana! Premiera “Getaway (Into My Imagination)” już 4 września 2020!🔥 Mam nadzieję, że ten krążek pozwoli Wam na chwilę przenieść się ze mną do mojego świata pełnego muzyki!❤️ (…) To chyba mój najlepszy prezent urodzinowy! ❤️ – dodała młodziutka, wschodząca gwiazda polskiego szołbiznesu.

Trudno dziwić się w takiej sytuacji wielkiej radości Viki. I łatwiej zrozumieć, dlaczego postanowiła objeść się słodyczami.

Przy okazji wybaczamy, że je przy okazji w dość “brutalny” sposób reklamuje.

View this post on Instagram

[ENG⤵️] Kochani! W końcu mogę Wam to ogłosić! Oto okładka mojej debiutanckiej płyty! Jestem mega podekscytowana! Premiera "Getaway (Into My Imagination)" już 4 września 2020!🔥 Mam nadzieję, że ten krążek pozwoli Wam na chwilę przenieść się ze mną do mojego świata pełnego muzyki!❤️ Pre-save albumu jest już dostępny, link w moim bio! Już w przyszłym tygodniu ruszy także preorder! Bądźcie czujni i śledźcie moje social media! To chyba mój najlepszy prezent urodzinowy! ❤️ Guys! Finally I can share with you this exciting news! I present you the cover of my debut album! I'm so excited! "Getaway (Into My Imagination)" will be available everywhere on 4th of September! 🔥 I hope that this album will give you the possibility to understand and feel my world, full of music! ❤️ You can pre-save it now! Link is in my bio! 🔥 I think it's the best birthday present ever! ❤️ #viki #vikigabor #new #album #deutalbum #getawayintomyimagination

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here