Wrócili do siebie? Kuba Wojewódzki publikuje zdjęcie: “Moje dwie wielkie namiętności”

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram

Stara miłość nie rdzewieje. Wielki powrót Wojewódzkiego i Muchy?

Związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego był niewątpliwie jednym z tych najgorętszych w polskim showbiznesie. Wiele osób uważa, że niesamowicie pasowali do siebie. Jednak zbyt luźne podejście do życia Kuby, sprawiło, że aktorka podjęła decyzję o rozstaniu.

Czy możliwe by teraz, po blisko 13 latach ich uczucie znów się odrodziło? Mimo, że ich związek miał naprawdę wielu fanów, którzy liczyli na ich wielki powrót, tym razem to sami celebryci dali powód do tego aby znów mieć nadzieję.

Kilka dni temu, Mucha spotkała się z Wojewódzkim. Zamieściła nawet zdjęcie z tego spotkania ze znaczącym podpisem. Napisała, że „Są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją”…

foto. https://www.instagram.com/taannamucha/

Dziś natomiast, Kuba wrzucił na swój profil zdjęcie nowego jeepa z pięknymi, kobiecymi nogami wystającymi przez okno. Są one łudząco podobne do nóg Ani. Nie tylko model buta, ale i ułożenie nóg jest bardzo charakterystyczne dla aktorki. Nie wiemy, czy kobieta znajdująca się na zdjęciu to faktycznie Ania Mucha, natomiast jest to na pewno nowa „druga” miłość Kuby ;).