Wyzywające zdjęcie Muchy! Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Anna Mucha
Anna Mucha/Fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha dość często eksponuje swoje wdzięki. Pomijając sesję w magazynie dla mężczyzn i reklamę pościeli, tym razem poszła o krok dalej. Wyzywające zdjęcie Ani wywołało wielkie zamieszanie w Internecie czy słusznie.

Poza tym, że aktorka dodała wyzywające zdjęcie, zamieściła jeszcze prowokacyjny komentarz. Fani Muchy nie kryli zafascynowania pięknym, zgrabnym i naturalnym ciałem dziewczyny. Ania niedługo skończy magiczną 40-stkę. Mimo to nie wygląda na swoje lata. Aktorka może pochwalić się figurą, której z pewnością pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka.

Anna Mucha niebawem rozpocznie nowy projekt. Poza wieloletnią rolą w serialu “M jak miłość”, gdzie udało jej się wybić na salony, od marca pojawi się w Polsacie. Tam zagra w “W rytmie serca”. Na pewno ciepło ją przyjmą na planie, gdzie od samego początku obsadę tworzy jej przyjaciółka – Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazda nie zdradziła niestety w jaką postać się wcieli i jakie ona będzie miała powiązania z pozostałymi bohaterami. Czyżby weszła w paradę Kurdej-Szatan? Z może czeka ją gorący romans z Mateuszem Damięckim… Niemniej jednak fani ze zniecierpliwieniem czekają na marcową premierę kolejnego sezonu serialu.

Mucha póki co nadal nie wie, co na siebie włożyć. Jednak zadając pytanie followersom na Instagramie, chyba nie liczy na rozsądną odpowiedź, która będzie tą właściwą. Już raz się o tym przekonała, pytając o spotkanie z eks. Instagramerzy zagłosowali na “tak”, para niestety do siebie nie wróciła.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here