Znany muzyk skazany za pobicie narzeczonej. Rozpłakał się w sądzie

Tom Meighan, modelka ucharakteryzowana na pobitą Źródło: PAP, Pixabay, collage
Tom Meighan, modelka ucharakteryzowana na pobitą Źródło: PAP, Pixabay, collage

Tom Meighan (39 l.) – były wokalista zespołu Kasabian – został skazany za pobicie narzeczonej Vikki Ager. Muzyk był pod wpływem alkoholu. Policję na miejsce wezwało dziecko.

Sąd w Leicester skazał muzyka na 200 godzin prac społecznych. Na dzień przed wyrokiem zespół Kasabian oficjalnie poinformował, że Tom Meighan (39 l.) nie jest już liderem formacji.

Rzecz miała miejsce w czasie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. W dniu, w którym te straszne wydarzenia miały miejsce, Meighan był, według świadków, kompletnie pijany.

Muzyk pod wpływem alkoholu dusił partnerkę, popchnął ją na kominek (doznała urazu głowy), a potem zaciągnął ją do ogrodu. Meighan groził jej też, że uderzy ją drewnianą paletą.

Ager miała m.in. rany na kolanach, łokciu, kostce i palcu u nogi. Najbardziej przerażające w sprawie jest to, że policję wezwało dziecko.

Policjanci, którzy odebrali zgłoszenie słyszeli w tle krzyki kobiety. – Zostaw mnie! Zostaw mnie! – powtarzała maltretowana partnerka muzyka.

Wokalista rozpłakał się w sądzie. Jego czyny reszta zespołu zrzuciła na “sprawy osobiste, które od pewnego czasu wpływały na jego zachowanie”.

Dzięki rozstaniu z formacją, jak twierdzi reszta muzyków, Meighan będzie mógł uporządkować swoje życie i “wróci na dobre tory”.

Źródło: Daily Mirror, Mirror

7 KOMENTARZE

  1. A moglibyscie jakieś prawdziwe i dobre, np.katolickie wiadomosci podać?
    To by zainteresowalo wiele milionow Polakow. A to co tutaj widze, sorry chyba niewielu interesuje 🥱🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here