Zaskakujące wyznanie ponętnej Dody z kokardą. Nie zgadniecie, na jaką chorobę cierpi [FOTO]

Dorota Rabczewska, Doda fot. instagram.com/dodaqueen
Dorota Rabczewska, Doda fot. instagram.com/dodaqueen

Doda wciela się w nową rolę. Jest teraz mocno zaangażowana w produkcję filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Proces przygotowań pochłonął niemal dwa lata. Teraz artystka jest w Cannes, gdzie ekipa spędzi ostatnie 10 dni zdjęciowych.

Fabuła “Dziewczyn z Dubaju” pokazuje brudny świat ekskluzywnych prostytutek, narkotyków, ogromnych pieniędzy, a także obłudy i wielkiego upadku wielu ludzi z pierwszych stron gazet.

Ekskluzywne prostytutki z Polski podczas dwumiesięcznego wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Wśród ich klientów byli bowiem m.in. biznesmeni, arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy. Film Dody może zatem wywołać spore zamieszanie w wśród celebrytów.

Jak właśnie wyjaśniła na Instagramie sama celebrytka, bardzo ważne zdjęcia do filmu będą kręcone w Cannes, gdzie teraz przebywa.

Przede mną tydzień w Cannes. Nasza Ekipa filmowa jest już z nami i zaczęliśmy dokumentacje lokacji i obiektów do filmu🎬 to bardzo ważny etap produkcji bo ostatnie 10 dni na planie spędzimy właśnie tu ,m.in na jednym z najdroższych i najpięknieszych jachtów w Europie🤷🏼‍♀️💸 to wszystko robi ogromne wrażenie…Aż chce się rzec ,że dziewczyny z filmu miały sztos życie …ale potem schodzę na ziemie i przypominam sobie co się działo w kajutach 😈i w sumie dobrze ,ze mam chorobę morską😉

Nie dość, że film ma być szokujący, to jeszcze to zaskakujące wyznanie…

Dzieje się!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here