Zenek Martyniuk wejdzie do POLITYKI?! “Pomyślę o tym…”

Zenek Martyniuk udzielił ostatnio wywiadu tygodnikowi “Wprost”, gdzie odpowiedział na kilka drażliwych kwestii. Jedną z głównych była polityka. Agata Jankowska, która rozmawiała z liderem zespołu Akcent poruszyła też temat hejtu po benefisie w Białymstoku.

Dziennikarka zapytała króla disco polo czy nie czuje się narzędziem w rękach polityków, którzy chcą jego osobą ocieplać swój wizerunek. – Ja się polityką nie interesuję. Pasuje mi tak, jak jest – odpowiedział Zenek Martyniuk i zaznaczył, że robi swoje. – Nie chcę zostać politykiem. No, chyba że pomyślę o tym na emeryturze – dodał.

Padło też pytanie odnoszące się do benefisu Zenka w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Dziennikarka zagadnęła o falę krytyki, która uderzyła w lidera grupy Akcent po tym wydarzeniu. – Skoro obejrzały go niemal cztery miliony widzów, to chyba nie było aż tak źle – bronił się.

Co ciekawe Zenek pochwalił też szefa TVP Jacka Kurskiego. Jego zdaniem prezes telewizji publicznej spowodował, że znalazło się w niej miejsce na zabawę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here