Zenek podbije Anglię! Zdziwisz się co go łączy z Pudzianem

Zenek podbije Anglię! Zdziwisz się co go łączy z Pudzianem
Zenek Martyniuk/Fot. PAP

Zenek Martyniuk jest polską legendą i to bez dwóch znań. Mało która gwiazda może poszczycić się własną biografią w wersji filmowej. Jednak na tym nie kończy się fenomen gwiazdora. Niebawem zacznie konkurować z Pudzianem.

Zenek ma już na swoim koncie mnóstwo wyróżnień. Poza niesamowitą sprzedażą jego płyt i tłumami na koncertach, lider zespołu “Akcent” może poszczycić się własnym napojem, biografią w formie książki, a także filmem. Niebawem do zbioru dołączy również gra. Firma, która jest odpowiedzialna za jej produkcję, współpracowała również z Pudzianem.

Mariusz Pudzianowski był jak dotąd jedyną polską postacią show biznesu, która stała się bohaterem gry. “Pudzianator” okazał się niebywałym sukcesem, stąd pomysł firmy, by stworzyć kolejną, tym razem angażując Martyniuka.

Premiera gry o Zenku ma się odbyć w lutym podczas wielkich targów międzynarodowych w Londynie. Ma w nich uczestniczyć sam król disco polo. Poza promocją i rozmową z fanami, zadeklarował zagrać krótki koncert. Polonia z pewnością będzie zachwycona wizytą swojego idola. Premiera gry ma się niejako zbiec z premierą filmu o ponadczasowej gwieździe disco polo.

Zapewne honorarium piosenkarza wyrażać się będzie w milionach. Jak podaje “Super Express” za udostępnienie wizerunku na sygnowanym swoim imieniem napoju energetycznym, artysta zainkasował 1 milion złotych. Mimo takiej kwoty, fani Zenka z pewnością nie pozwolą być stratną pomysłowej firmie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here