Znany profesor ostro ocenił Roberta Biedronia. Padły słowa o chorobie umysłowej

Robert Biedroń.
Robert Biedroń. (PAP/Tomasz Waszczuk)

Socjolog prof. Ireneusz Krzemiński we wtorek na antenie TVN 24 pokusił się o komentarz ws. wyborów prezydenckich. W pewnym momencie bardzo mocno dostało się kandydatowi Lewicy Robertowi Biedroniowi? Za co? Za Rafała Trzaskowskiego!

Po lewej stronie barykady polskiej polityki kabaret. Robert Biedroń w ostatnich dniach – mimo, że nie ma szans na II turę – kręci nosem na kandydata Platformy Rafała Trzaskowskiego. Stwierdził bowiem, że go nie poprze. Bynajmniej nie przed I turą rozgrywki o prezydencki fotel.

To właśnie ta postawa poirytowała profesora, który stwierdził, że kandydat Lewicy “wpadł w chorobę umysłową”.

“W TVN24 ‘ekspert’ nazywa Biedronia chorym umysłowo. Powód? Nie poparł kandydata Platformy (tak, tego, z którym właśnie konkuruje w wyborach). Dziennikarz po serii obelg nie protestuje. Po chwili widzowie słyszą od niego, że wyborcy podobnie oceniają Biedronia.Wysokie standardy” – napisał Adrian Zandberg, kolega Biedronia z Lewicy.

6 KOMENTARZE

  1. Najśmieszniejsze jest to , że gdy słucha się Krzemińskiego, można pomyśleć, że właśnie Krzemiński opętany jest jakimś umysłowym choróbskiem nienawiści do inaczej myślących, aniżeli on- może to choroba lewackiego ogłupienia ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here