“Zniewolona”. Miszyna, ukraińska aktorka w polskiej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Ksenia Miszyna/Instagram

Ksenia Miszyna to ikona ukraińskiego serialu “Zniewolona”, który pobił rekordy oglądalności w Polsce. Władze TVP zwiększyły częstotliwość emisji odcinków do sześciu dni w tygodniu. Po pierwszym sezonie, produkcja mogła się poszczycić ponad 2 mln widzów. To główna przyczyna premiery drugiej części serialu

Lidia Szeffer to postać, którą zagrała Miszyna. Po międzynarodowym sukcesie serialu, zaproponowano jej udział w ukraińskiej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Uczestniczka zbiera najwyższe noty jury. Janja Lesar – tancerka polskiego odpowiednika show – uważa, że Polska chętnie oglądałaby ją u siebie.

Ze względu na spora liczbę Ukraińców w Polsce, zabieg ten mógłby zwiększyć oglądalność formatu. Dodatkowym atutem jest popularność serialu, w którym występowała. Choć Miszyna nie wszystkim przypadła do gustu, to jej nazwisko nie przestaje schodzić z pierwszych stron gazet.

Wschodnia piękność nie unika mediów. Sama już w drugim odcinku przyznała się do romansu z partnerującym jej w programie Żenią Kotem. Aktorka nie ma problemu z uwodzeniem mężczyzn, jednak miłość nie jest jej pisana. Wszystkie związki kończą się rozczarowaniem.

View this post on Instagram

Примерно так закончилось наше воскресенье 😂… и это не алкоголь … это побочка стресса 🥳 . . Мы с Женей всех благодарим за Смс , отзывы , критику !!! Да да , мы все чувствуем и понимаем … будем дальше стремиться к совершенству и исправлять ошибки ! Спасибо вам , наши самые крутые болельщики !!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ благодаря Вам мы продолжаем дальше идти к цели и мечте 💗 photo by @rostickdesign

A post shared by Ксения Мишина (@misha.k.ua) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here