Krzysztof Jackowski tego nie przewidział! “Nie przyszło mi do głowy, że to będę ja”

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski/Fot. YouTube

Krzysztof Jackowski udzielił ostatnio wywiadu. Nie przewiduje w nim przyszłości, a opowiada o największym szczęściu – swojej o 19 lat młodszej żonie. Czy to ona jest natchnieniem do licznych wizji?

W 2014 roku jasnowidz wziął ślub z Katarzyną. Fani z zaciekawieniem obserwowali ich relacje i bacznie zwracali uwagę na różnicę wieku pomiędzy nimi. W wywiadzie dla “Super Expressu” Krzysztof Jackowski wyznał, że miłość była jedyną rzeczą jakiej nie przewidział.

Pomogłem w rozwiązaniu co najmniej kilkuset spraw, zaginięć, morderstw. Szukałem osób z całego świata, a dla siebie nie potrafiłem znaleźć tej jedynej ukochanej osoby. Absolutnie nie przewidziałem, że się zakocham” – stwierdził jasnowidz.

Dalej opisał żonę w naprawdę wyjątkowy sposób. Możemy tylko pozazdrościć Katarzynie!

Usiadła więc naprzeciwko mnie młoda, piękna, długonoga blondynka. Miło się uśmiechnęła. Dała mi coś osobistego, bo potrzebuję takich drobiazgów, by móc przeżyć wizję. I zobaczyłem ją u boku mężczyzny. Powiedziałem więc jej, że będzie jeszcze szczęśliwa i niedługo pozna odpowiedniego mężczyznę. Ale wtedy nie przyszło mi do głowy, że to będę ja” – relacjonuje.

Czy były w nim obawy? Przecież ma zdolność przepowiadania przyszłości. Niestety miłość jest przewrotnym wyjątkiem, którego przewidzieć nie możemy.

“Na początku się bałem. Jakby mi kiedyś ktoś powiedział, że będę miał dziewczynę młodszą o 19 lat, nie uwierzyłbym. Długo nie mogłem się z tym pogodzić. Bałem się, że ludzie będą na to źle patrzeć. Kasia jest we wnętrzu bardzo dojrzała, a ja po roku nie widzę już między nami żadnej różnicy. Tak naprawdę lata nie mają znaczenia” – zauważa Jackowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here