Maffashion zmienia się nie do poznania! Czy nowy chłopak sprowadza ją na złą drogę? [FOTO]

Maffashion - Julia Kuczyńska/Fot. Instagram
Maffashion - Julia Kuczyńska/Fot. Instagram" maffashion_official

Jak donoszą media, nowym chłopakiem Julii Kuczyńskiej jest aktor – Sebastian Fabijański. Miał on zostać rozpoznany jako tajemniczy nieznajomy wręczający Maff bukiet tulipanów.

Akcja rozwija się dalej i to także za pośrednictwem instastory. Julka publikuje relację, w której na twarz nałożony ma filtr. Z jej wypowiedzi wynika, że nie wszyscy fani domyślili się iż na relację został nałożony specjalny filtr.

W odpowiedziach zarzucali jej, że ma dziwnie zrobiony makijaż i ogólnie nie prezentuje się najlepiej. Maff rozzłoszczona ich reakcją postanowiła nagrać kolejne story.

Jeśli ktoś potraktował ten filtr jako naturalną zmianę… – zaczyna Maff, jednak jej wypowiedź zostaje przerwana przez obecnego w aucie mężczyzną

To pozdrawiam go! – słyszymy męski głos należący najprawdopodobniej do Sebastiana Fabijańskiego.

To winszuję – kontynuuje szafiarka i dodaje już nieco ostrzej: A tak serio, jakim trzeba być tłukiem, żeby pomyśleć, że tamto coś zniekształcające było makijażem, ku*wa – słyszymy.

Tak wulgarnej Kuczyńskiej dawno nie widzieliśmy! Jesteśmy ciekawi, czy Maff próbuje przypodobać się nowemu partnerowi i zmienić image na ostrzejszy?