Natalia Siwiec nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Wiemy, skąd bierze się czerniak! [FOTO]

Natalia Siwiec/ Fot.Instagram

W maju stało się coś, czego nikt się nie spodziewał się. Natalia Siwiec zabawiła się w lekarza i podważyła badania, których de facto podważyć się nie da. Tym samym zasłużyła sobie na nominację do Biologicznej Bzdury Roku!

Od kilku lat tygodnik “Polityka” organizuje plebiscyt Biologicznej Bzdury Roku. Polega on na wybraniu najbardziej niedorzecznych hipotez formułowanych przez celebrytów i poruszających tematykę szeroko pojętej biologii.

Teraz do walki o tytuł wkroczyła Natalia Siwiec, która postanowiła nieco podgrzać medialną atmosferę i na swoim profilu instagramowym zamieściła komentarz, który obecnie nie istnieje, jednak zapadł w pamięć milionom Polaków!

Celebrytka postanowiła odnieść się do przeprowadzanych latami badań nad genezą powstania czerniaka i całkowicie je podważyć. Oto jej teoria, która światło dzienne ujrzała w maju:

Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry” – mogliśmy przeczytać wówczas na profilu celebrytki.

Niestety tak szybko jak się pojawił, wpis zniknął. Krążą pogłoski, że jej stanowisku sprzeciwiły się setki obserwujących, jednak inna teoria mówi, że Natalia poszła po rozum do głowy i zasięgnęła informacji z kilku wartościowych źródeł.

Jesteśmy ciekawi, czy na wyjazdach w słoneczne miejsca Siwiec stosuje jakąkolwiek ochronę przed promieniowaniem UV.

Druga oficjalna nominacja, która weźmie udział w głosowaniu, dla Natalii Siwiec za przekonywanie, że nie ma dowodów na to, że promieniowanie UV jest czynnikiem zwiększającym ryzyko raka skóry.

To tylko teoria 发布于 2019年12月1日周日

View this post on Instagram

Kocham podróże. A odkąd jestem mamą, kocham je jeszcze bardziej. To wspaniałe móc pokazać małej istotce cały świat! Przy okazji oczywiście dbam o jej delikatną skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego. Zawsze mam przy sobie krem Derma Eco Baby Sun. I nieważne, czy jesteśmy na egzotycznej plaży(tu sprawdziła nam się mała pojemność), w ogrodzie obok domu czy placu zabaw 👌🏼 To w 100% naturalny krem z filtrem mineralnym, który nie przenika przez skórę!!!! Produkt nadaje się dla dzieci już od pierwszego dnia życia(używałyśmy ich już na naszej pierwszej wyprawie w Meksyku), dla kobiet w ciąży oraz karmiących. @derma_polska w swojej ofercie ma także produkty dla dorosłych z bezpiecznymi filtrami chemicznymi. Niedawno dowiedziałam się, jak wielkie spustoszenie w organizmie mogą wyrządzić filtry przenikające i unikam ich jak ognia!!!!!! Sezon na opalanie się zbliża, wiec jeśli macie ochotę zajrzyjcie do sklepu @4organic! Z kodem: ekomama zgarniecie 15% zniżki na całe zamówienie (promocja dotyczy całego asortymentu i trwa do 28.05).Wybierajcie spośród naturalnych kosmetyków i cieszcie się wiosną – tak jak my:)

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here