Prezydent Duda siłuje się z łopatą. Nagranie hitem Internetu [VIDEO]

Foto: Twitter Antypodatkowy Libertarianin

Wycieczka pary prezydenckiej do Nadleśnictwa Lipusz nie skończyła się najlepiej. Walka Andrzeja Dudy z łopatą stała się hitem Internetu.

Andrzej Duda z małżonką wzięli udział w akcji sadzenia drzew w Nadleśnictwie Lipusz w ramach tegorocznej edycji kampanii #SadziMY. Jednak dla prezydenta wycieczka nie skończyła się zbyt pomyślnie.

Kamery TVN 24 zarejestrowały bowiem, jak Duda siłuje się z łopatą. Prezydent z PiS nie mógł wbić jej w ziemię.

Dociskanie nogami i skakanie nic nie pomogły. Nagranie zrobiło furorę w sieci i stało się źródłem żartów z polityka.

Źródło: TVN 24 / Twitter

20 KOMENTARZE

    • rydel też sie na take łopate mówi, więc jakby napisały szpadel czy rydel toby mało kto wiedział o co sie rozchodzi a łopate to na razie każden widział (ale czy miał w ręce to śmiem twierdzić że już nie każden)

      • Akurat to, co widać powyżej nie jest łopatą, rydlem ani szpadlem. Jest to specjalny klin używany przy sadzeniu drzewek. Wbija się to w ziemię i rusza na boki aż powstanie odpowiedni otwór. Tak jak robi to prezydent. Ziemia jest wcześniej formowana przez odpowiedni pług i powinna być miękka.W tle widać zwały ziemi. Widocznie prezydent przeszedł na brzeg, żeby ekipa filmowa nie musiała za nim ganiać po polu ze sprzętem. A tam było już twardo. No i wyszło nie tak jak powinno.

  1. To nie jest nawet szpadel.To nazywa się kostur pikownik. Jest to klin ze styliskiem i rączką do trzymania. Z boku klina jest stopka, aby można go było wbić w ziemię. Wygląda to jakby próbował sadzić te drzewka w betonie.

  2. gościa z obstawy co nie “podkopał i zmiękczył ziemi” zwolnić z wilczym biletem, jak tak można i co to mo być żeby prezydenta tak męczyć…

  3. Różnica pomiędzy szpadlem a łopatą jest znacząca. Szpadel przeznaczony jest do kopania dziur, a łopata do przesypywania hałd piachu który był wybrany z owych dziur.

  4. To świetnie pokazuje jaki jest poziom inteligencji naszego prezydenta. Zamiast się trochę przesunąć to on chciał korzenia albo kamień przebić. To też świadczy o tym że on nigdy w życiu nie pracował i nie wie jak sobie radzić z problemami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here