Znamy finalistów Masterchefa! O nagrodę zawalczą aż cztery osoby! [FOTO]

Masterchef Fot. Instagram: masterchef_tvn

Co to był za odcinek! Po pogodowym skandalu i opuszczeniu programu przez Mariusza oczy widzów śledzą każdy krok producentów programu. Tym razem stało się coś, czego nikt się nie spodziewał!

Uczestnicy przebywają jeszcze w Meksyku, gdzie walczyli o wejście do wielkiego finału. Po raz kolejny zmuszeniu byli gotować w pełnym słońcu, jednak sprawy przybrały nieoczekiwany obrót.

Od początku odcinka uczestniczka Marlena czuła się bardzo źle. Podczas warsztatów z szefem kuchni musiała zrobić sobie przerwę i opuściła restaurację. Kiedy w miarę doszła do siebie przyszła pora na ostatnią konkurencję.

Tym razem problemy żołądkowe dopadły Anię. Obie panie gotowały nie w pełni sił, a z nieba po raz kolejny lał się żar. Kiedy uczestnicy kończyli wykładanie dań na talerze, z nieba zaczął lać się ulewny deszcz. Zerwała się wichura, a cały sprzęt został zniszczony, podobnie jak zaserwowane potrawy.

W tej sytuacji jury nie miało wyjścia i nie mogło nikogo wyeliminować. W tej sytuacji do Finału weszły aż cztery osoby! W następnym odcinku zobaczymy Grześka, Magdę, Marlenę i Anię.

Jesteśmy ciekawi, kto zgarnie tytuł Masterchefa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here