Życiowy dramat Anny Dereszowskiej. Ten horror wydarzył się przez PiS

Anna Dereszowska. / foto: Instagram

Anna Dereszowska przeżywa prawdziwy dramat! Okazuje się, że przez reformę Prawa i Sprawiedliwości, pociecha popularnej aktorki musiała zmienić szkołę, a to rozbiło codzienne życie aktorki.

Anna Dereszowska jest matką dwójki małych dzieci, a oprócz tego pozostaje aktywna zawodowo. Z trudem łączy obowiązki prywatne i aktorskie, a jak się okazuje w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy dramat. Wszystko to przez reformę Prawa i Sprawiedliwości.

Starsza córka Dereszowskiej, Lena ma jedenaście lat i chodzi obecnie do podstawówki. Jednak aktorka zdradza, że już powoli zaczynają się problemy nastoletnie i dochodzi do spięć między nią a córką.

Okazuje się także, iż problemy związane są ze zmianą szkoły, do której córka Dereszowskiej była zmuszona po reformie przeprowadzonej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Teraz w domu mamy twardy orzech do zgryzienia: dojazdy do szkoły. Po reformie szkoła, do której chodzi, nie mieściła się w swoim budynku i trzy kolejne lata, czyli od szóstej do ósmej klasy będzie już jeździć na drugi koniec miasta. Koszmar – żali się aktorka.

Okazuje się jednak, że problem ten mógłby być rozwiązany przez…zmianę szkoły. Na to jednak nie ma ochoty nastoletnia córka gwiazdy i już.

My mieszkamy z jednej strony Warszawy, w Wawrze, a nowa szkoła mieści się po drugiej stronie, na starej Ochocie. Poranna organizacja jest dla nas sporym wyzwaniem. Ale Lena tak kocha tę szkołę, że absolutnie nie chciała jej zmieniać – tłumaczy Dereszowska.

Źródło: pomponik.pl