Koronawirus to kara? Gwiazda Hollywood: “Zniszczyliśmy go”

Koronawirus do uniknięcia?! Skoczylas daje wykład
Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa! O kogo chodzi? Foto: Pixabay

Gwiazda Hollywood Idris Elba, zarażony koronawirusem aktor, w internetowej rozmowie z Oprah Winfrey zaszokował. Zdradził co myśli na temat tego wirusa. Jego zdaniem SARS-Cov-2 jest karą dla ludzkości! Jego zdaniem to wszystko za niszczenie przez ludzkość środowiska naturalnego Ziemi.

Idris Elba od pierwszej chwili ogłoszenia, że jest zakażony koronawirusem, dzieli się z fanami relacjami z kwarantanny. Cały czas opisuje jak się czuje oraz dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami. Teraz stwierdził, że koronawirus jest karą dla ludzkości!

Idris Elba stwierdził, że koronawirus może być odpowiedzią naszej planety na zachowanie  ludzkiej rasy wobec środowiska.

– Jedną z zalet tego całego dramatu jest to, że zmuszeno nas by myśleć razem, jako rasa. Nasz świat zaczyna nas kopać. Zniszczyliśmy go i nic dziwnego, że tak reaguje na ludzką rasę – stwierdziła gwiazda Hollywood.

5 KOMENTARZE

  1. za taki wpis towarzysz Bergoglio zrobi z niego śwjetnego – natychmiast – zaraz. Oczywiście zaraz po Świętach Zmartwychwstania Pańskiego, które w tym roku u modernistów częściowo zostaną przełożone na jesień!

  2. Lepiej żeby aktorzy wygłaszali teksty wymyślone przez inne osoby, bo ich własne przemyślenia na ogół nie mają nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

  3. Pewnie homoseksualista. Przy załapanym w czasie namiętnych igraszek w darkroomach wirusie HIV i w konsekwencji zespole AIDS – koronowirus ma szansę nieźle przerzedzić ich pogłowie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here