To nie żart! Kiszone pomidory są lepsze niż … niebieska tabletka

Kiszone pomidory fot. Pixabay.com
Kiszone pomidory fot. Pixabay.com

Tego kompletnie nikt się nie spodziewał! Od teraz popularna wśród wschodnich narodów zakąska będzie miała zupełnie inny “wydźwięk”. Okazuje się bowiem, że kiszone pomidory mają takie same właściwości jak … leki na potencję.

Jak twierdzą naukowcy kiszone pomidory bogate są w całą masę witamin m.in. A, B, C, K i U. To oczywiście bardzo dobra informacja, dla wszystkich, jednak bardziej skupić się na tym powinni mężczyźni. Produkt ma bowiem korzystne działanie na potencję.

Oczywiście, zjedzenie obiadu z pomidorami w składzie, nie zadziała jak popularna niebieska tabletka, ale jak wskazują eksperci, w dłuższym terminie przyniesie bardzo dobre efekty.

Kiszone pomidory, według lekarzy, powinny być spożywane przez mężczyzn, którzy przekroczyli 40 rok życia. Szczególnie, jeśli ich aktywność ogranicza się wyłącznie do kanapy i zmiany kanałów telewizyjnych.

Jeśli zaś sama poprawa potencji, to za mało, żeby przekonać facetów do jedzenia kiszonych, to warto wspomnieć również o właściwościach odchudzających i oczyszczających. Picie wody z kiszonych pomidorów to nie tylko lek na raka, ale także pozytywny wpływ na przemianę materii i niszczenie tkanki tłuszczowej.