To nie żart! Zabieg wstrzyknięcia botoksu bez wysiadania z auta. “To idealne rozwiązanie”

Zabieg wstrzyknięcia botoksu.
Zabieg wstrzyknięcia botoksu. (Zdj. PAP/Alamy)

Mieszkańcy Florydy w czasie pandemii koronawirusa mogą skorzystać z zabiegu wstrzykiwania botoksu, nie wysiadając z samochodu. Chirurg plastyczny Michael Salzhauer oferuje zabiegi w formie drive-through.

Znany z reality show Salzhauer, który nazywany jest “Doktorem Miami”, przeprowadza zabiegi w garażu budynku, w którym znajduje się jego klinika, w eleganckiej dzielnicy Bal Harbour w Miami.

Salzhauer powiedział, że wpadł na pomysł przeprowadzania zabiegów w aucie, gdy siedział w samochodzie i czekał na badanie krwi na obecność przeciwciał Covid-19. „Obszary, w które wstrzykujemy botoks, to górna część twarzy, dokładnie te części twarzy, które nie są zakryte przez maskę, więc jest to naprawdę idealne” – stwierdził.

Salzhauer wyjaśnił “Miami News Times”, że do zabiegu wystarczy założyć maseczkę i wystawić głowę przez okno samochodu. Całość, zdaniem chirurga, trwa pięć minut.

Jak podała agencja Reutera, pacjenci rejestrują się przez internet i płacą średnio 600 USD za zastrzyki w czoło.

4 maja władze Florydy pozwoliły na częściowe złagodzenie ograniczeń nałożonych w związku z pandemią koronawirusa. Oznacza to, że niektóre zabiegi medyczne mogły zostać wznowione, w tym zastrzyki z botoksu i zabiegi kosmetyczne.

Źródło: PAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here