Już niedługo Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem i córką zamieszkają w nowym domu. Młoda mama ma z tego powodu mnóstwo obowiązków, a jednym z nich jest urządzenie pokoju małej Emilii. Jesteście ciekawi jak będzie wyglądał?
Na swoim Instagramie aktorka i tancerka zdradziła plany na wygląd pokoju córki. Zaznaczyła też, że to najprzyjemniejsza część związana z projektowaniem nowego domu. Obecnie trwa w nim jeszcze remont, co nie przeszkadza świeżo upieczonej mamie w wyborze najmniejszych detali do pokoju Emilki.
Na zdjęciu widocznym na profilu Agnieszki możemy zobaczyć zestawienie dodatków w ciepłych i stonowanych kolorach. Uwagę zwraca kremowa huśtawka oraz basenik wypełniony miętowo-różowymi kulkami. Dodatkowo, w pokoju ma znaleźć się skrzynia na zabawki oraz wiklinowy kosz.

Kaczorowska zadbała także o oświetlenie i dekoracje ścienne. W pokoju stanie także szary, dziecięcy puf. Czy podobają Wam się akcesoria wybrane przez aktorkę?
Odstraszać mogą jednak ceny. Basen z kulkami i huśtawka to wydatek łącznie ponad 600 zł, zaś za skrzynię z zabawkami będziemy musieli zapłacić aż… 700 złotych!


![To były iście gwiazdorskie urodziny Klaudii Halejcio. Czteropiętrowy tort to tylko początek [FOTO]](https://alaluna.pl/wp-content/uploads/2019/09/kaludia_halejcio_alaluna-218x150.jpg)
![Rusin i Korwin-Piotrowska oburzone sprzątaniem lasów przez Andrzeja Dudę. Wylewają swoje żale na Instagramie [FOTO] fot. instagram.com/kkpiotrowska](https://alaluna.pl/wp-content/uploads/2019/09/duda_sprzatanielasu_alaluna-218x150.jpg)