Katarzyna Cichopek została ofiarą internetowego oszustwa. Gwiazda “M jak Miłość” opublikowała w tej sprawie oświadczenie na Facebooku.
Katarzyna Cichopek dołączyła do gwiazd, które padły ofiarą internetowego oszustwa. Przypomnijmy, że jakiś czas temu z tym problemem spotkały się też Małgorzata Kożuchowska oraz Monika Zamachowska.
O co chodzi? Wizerunek Cichopek został bezprawnie wykorzystany do promocji suplementów diety.
Gwiazda “M jak Miłość” opublikowała na swoim facebookowym profilu oświadczenie, w którym poinformowała, że nie ma z tym nic wspólnego.
“W związku z licznymi przypadkami bezprawnego wykorzystywania mojego wizerunku, wykradaniem i modyfikowaniem zdjęć z moich kont i profili w mediach społecznościowych, informuję, że nie polecam żadnych produktów, które są publikowane poza moimi oficjalnymi kontami i ostrzegam przed oszustami podszywającymi się pod moją osobę lub posługującymi się moim wizerunkiem w celach osiągnięcia korzyści majątkowych – napisała gwiazda.
Aktorka wyznała, że sprawą już zajmuje się jej prawnik. Katarzyna postanowiła walczyć z oszustami!
“Wskazuję, że podjęłam właściwe kroki prawne zmierzające do pociągnięcia sprawców ujawnionych naruszeń do odpowiedzialności prawnej. Wszystkie przypadki naruszania moich dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystywania mojego wizerunku do nieuczciwych praktyk rynkowych, spotkają się ze stanowczą reakcją z mojej strony” – czytamy w oświadczeniu.


![Dominik z “Gogglebox” gwiazdą disco polo? Fani są zachwyceni jego muzycznym talentem [WIDEO] Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus fot. screen player.pl](https://alaluna.pl/wp-content/uploads/2020/03/radzikowski-googlebox_alaluna-218x150.jpg)
![Polska celebrytka NAGO na balkonie! “Rozrywka” w trakcie kwarantanny? [FOTO] Maja Sablewska](https://alaluna.pl/wp-content/uploads/2020/01/Maja-Sablewska-pkazała-218x150.jpg)