Zielińska sieje panikę. “Myślicie, że tylko starsi ludzie będą pod respiratorem?”

Zielińska sieje panikę:
Katarzyna Zielińska/Fot. Instagram @katarzynazielinska

W dobie paniki i kwarantanny, gwiazdy aspirują na ekspertów w kwestii wirusów. Katarzyna Zielińska także postanowiła wypowiedzieć się na temat zagrożenia na swoim Instagramie.

Katarzyna Zielińska, aktorka teatralna i telewizyjna, a także producentka – poddała się dobrowolnej kwarantannie. Gwiazda stale udostępnia wspólne zdjęcia z rodziną. Kasia jest przerażona Koronawirusem, a najbardziej ignorancją ludzi.

Celebrytka dodała filmik, w którym dość krytycznie przedstawiła aktualną sytuację w Polsce, Europie i na świecie. W odpowiedzi fanów, spotkała się z hejtem. Ten jednak przerósł Zielińską. W konsekwencji usunęła ona video, nagrywając nowe, także o pandemii.

Katarzyna Zielińska na początku nowego nagrania, przyznała że może jej nagranie wywołało dodatkową i niepotrzebną panikę. Materiał zatytułowała “update”. Choć nie trwał on długo, gwiazda “Zawsze warto” rozpisała się w komentarzu pod filmikiem.

Aktorka wyśmiała lekkomyślność Polaków, którzy mimo odgórnych obostrzeń, nadal nie mogą usiedzieć w domu i ciągle gdzieś podróżują. Sklepy nadal funkcjonują, a ludzie po nich spacerują. Zielińska zaapelowała do swoich widzów i czytelników posta, by wychodzili tylko w naprawdę kryzysowych sytuacjach.

Podkreśliła także, że jeżeli chcą oni wrócić do pracy i normalnego życia, niech wytrzymają ten trudny okres. W przeciwnym wypadku, nie ma szans na poprawę sytuacji. Ta zależy tylko od zdyscyplinowania się społeczeństwa. Przyznajecie rację Kasi Zielińskiej?

View this post on Instagram

Update‼️ Myślicie, że jesteście zdrowi? Że Koronawirus Was nie dotyczy? Że tylko starsze osoby będą leżały pod respiratorem za kilka dni? Nieprawda! Nie wiecie w jakiej formie macie organizm, jak zareagujecie na styczność z tym wirusem. Zanim wyjdziecie na towarzyskie spotkanie, do knajpy, na deptak, do parku zabaw, drogerii po bzdury, otwartego fryzjera, na zalewaną imprezkę….zastanówcie się 100 razy. Bo może wam się coś przydarzy ? ( infekcje, wypadki, zawały, udary, ataki kolki nerkowej i bóle kręgosłupa, będą zapalenia wyrostka, zagrożone poronieniem ciąże, nowotwory i pryszcze na twarzy, rozcięcie głowy, bóle niewiadomego pochodzenia, gorączka, wcześniejszy poród, omdlenia) ale zabraknie dla Was miejsca w szpitalu, bo będzie wypełniony po brzegi ludźmi z koronawirusem? A zastanawialiście się nad tym, że za chwilę za braknie personelu medycznego???? Lekarze nie są niezniszczalni. Do mnie lekarz już nie chciał dojechać bo jest trzymany jako rezerwa kryzysowa w razie choroby innego lekarza‼️ Zastanówmy się co robimy, ryzykując takimi aktywnościami, naszymi WIDZIMISIE‼️ Wczoraj słuchałam bardzo mądrych lekarzy ( Simon, Flisiak) którzy powiedzieli, że W NAJLEPSZYM PRZYPADKU, POWTARZAM NAJLEPSZYM, opanujemy koronę na początku maja!!!!! Wszystko zależy od tego, czy potrafimy działać prospołecznie. Miejmy szacunek do innych ludzi, którym pomoc będzie za kilka dni potrzebna, do ludzi, którzy sprzedają w sklepach, aptekach, itp‼️‼️‼️‼️‼️ Nie wychodźmy po pierdoły tylko naprawdę potrzebne rzeczy. Jeśli chcecie jak najszybciej wyjść do pracy, zacząć normalnie żyć, zarabiać na swoje życie i przyjemności to SŁUCHAJCIE ZALECEŃ ODGÓRNYCH. Błagam Was‼️‼️‼️‼️‼️ To jest EGZAMIN DLA NAS! Ja też muszę zrobić kolor ma włosach, paznokcie, kupić ukochane bułeczki i tulipany ale NIE ZROBIĘ TEGO bo chcę normalnie żyć za dwa miesiące. Nie chcę za chwilę niektórych odwiedzać na cmentarzu dosadnie już mówiąc ☹️ Ps. Chcemy dzisiaj z Michałem Pirógiem zrobić czat na instastory koło godziny 19. Porozmawiamy na ważne tematy. #zostajewdomu BO MOGĘ

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here